O nas

Nasza Firma

Możemy z dumą powiedzieć, że Zakłady Mięsne Brado-2 S.A. to firma z ugruntowaną pozycją na rynku i z wieloletnią tradycją. Obecnie zatrudniamy ponad 200 pracowników, współpracujemy z 37 krajami świata i ciągle powiększamy nasz zasięg.

Chcesz poznać historię powstania naszej firmy?

poznaj naszą historię

Profil firmy, atuty i technologia

Zajmujemy się ubojem oraz konfekcjonowaniem drobiu. Nasz zakład skupuje brojlery, kury rosołowe, kury mięsne. W szeroko rozwiniętej ofercie handlowej można znaleźć elementy kurczaka, kury mięsnej oraz kury rosołowej. Firma Brado-2 S.A. to marka, którą stworzyliśmy, by oferować świeży towar o bogatym wyborze, gwarantować konkurencyjne ceny, realizować kompleksowo zamówienia wieloasortymentowe oraz proponować lojalną i długotrwałą współpracę. Mamy 225 stałych odbiorców oraz 120 dostawców.

 

Zakład jest w pełni zautomatyzowany. Możliwości przerobowe naszego zakładu kształtują się na poziomie 5000 sztuk na godzinę. Powierzchnia produkcyjna i magazynowa to 6500 m2 i wciąż się rozrastamy! Modernizujemy także linie produkcyjne, które wyposażamy w najnowocześniejszy sprzęt!

 

Firma posiada 100% polskiego kapitału. Współpracujemy z hodowcami z Polski i z Europy między innymi: Czech, Słowacji, Węgier, Grecji, Szwecji, Chorwacji, Rumunii, Francji, Holandii, Niemiec. Nasze produkty sprzedajemy na rynku polskim, europejskim, a także światowym (głównie Afryka).

Transport

Dysponujemy flotą samochodową przystosowaną do transportu drobiu żywego z zachowaniem dobrostanu zwierząt. Posiadamy nowoczesny transport w kontenerach, który umożliwia szybszy załadunek drobiu przy mniejszym nakładzie ludzi. Natomiast nasze samochody wyposażone w chłodnie codziennie dostarczają towar do hurtowni, hoteli, sklepów, restauracji, szkół.

Chciałbyś z nami współpracować?

skontaktuj się